O firmie

Co reprezentujemy

Zajmujemy się wszystkim, więc nie musisz martwić się o sprężone powietrze. Oferujemy rozwiązania w zakresie sprężonego powietrza dla całego sektora sprężonego powietrza – w wysokiej jakości i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasze szerokie portfolio produktów obejmuje łącznie 4 moduły: od wytwarzania sprężonego powietrza, poprzez jego uzdatnianie i dystrybucję, aż po wykorzystanie sprężonego powietrza. Nasze wydajne i innowacyjne produkty stanowią podstawę wydajnych i trwałych rozwiązań w zakresie sprężonego powietrza. Nasze bogate portfolio produktów zapewnia liczne opcje kombinacji, dzięki którym możemy sprostać szerokiemu zakresowi wymagań klientów.

 
Schneider production piston compressors
Detail CompactMaster

Aby zapewnić, że jako profesjonalny użytkownik jesteś w najlepszych rękach, utrzymujemy intensywne partnerstwo z handlem specjalistycznym. Obejmuje to również wsparcie przy pomiarach wydajności i konstrukcjach sprężonego powietrza, aż po instalację i uruchomienie bezpośrednio u klienta.

Dzięki naszej kompleksowej koncepcji serwisowej i niezawodnym partnerom serwisowym jesteśmy na miejscu również wtedy, gdy w systemie zabraknie sprężonego powietrza, zapewniając niezawodność działania.

Dzięki naszym zindywidualizowanym rozwiązaniom w zakresie sprężonego powietrza i naszemu ponad 50-letniemu doświadczeniu tworzymy podstawy dla wydajnego i bezpiecznego zaopatrzenia w sprężone powietrze.

Kim jesteśmy

My, Schneider airsystems, jesteśmy średniej wielkości tradycyjną firmą z regionu Szwabii. Nasz duch wynalazczości, nasze wieloletnie doświadczenie w sektorze sprężonego powietrza i ludzie, którzy dla nas pracują, każdego dnia robią krok naprzód.

Od ponad 50 lat jesteśmy niezawodnym partnerem w zakresie sprężonego powietrza i wspieramy naszych klientów wysokiej jakości kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie sprężonego powietrza.

 
Schneider compressed air system
 
Schneider historical development compressors

Nasze początki

Założona w 1966 roku w szwabskim mieście Ditzingen, od samego początku koncentrowała się na indywidualnych rozwiązaniach, które wykraczają poza pojedyncze produkty. Już w ciągu pierwszych dziesięciu lat przekonaliśmy do siebie mobilnymi sprężarkami tłokowymi i narzędziami pneumatycznymi. Zainspirowani ożywioną wymianą doświadczeń z naszymi klientami, opracowaliśmy CompactMaster, pierwszą na rynku prawdziwie mobilną i poręczną sprężarkę budowlaną. Aby dalej się rozwijać i skupić się na montażu sprężarek, przenieśliśmy się do Reutlingen

Rozpoczęliśmy produkcję sprężarek stacjonarnych, dzięki czemu nasze produkty stały się jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika. Coraz więcej wyspecjalizowanych dealerów polega na rozwiązaniach Schneider w zakresie sprężonego powietrza i powstała nowa koncepcja sklepu dla wyspecjalizowanych dealerów. Nasza działalność rozkwitła i rozszerzyliśmy naszą lokalizację o nowy budynek, aby zaoferować jeszcze szersze portfolio produktów. Wkrótce potem wkroczyliśmy na scenę międzynarodową i założyliśmy oddziały w Czechach i na Słowacji.

W latach 90-tych założyliśmy nasz dział usług i obecnie oferujemy naszym klientom fachowe i elastyczne wsparcie oprócz naszych wysokiej jakości produktów. Z biegiem czasu wyrobiliśmy sobie markę producenta premium w sektorze sprężonego powietrza i jesteśmy szczególnie poszukiwani przez profesjonalnych użytkowników w handlu i przemyśle. Nasz innowacyjny SysMaster zrewolucjonizował rynek sprężarek mobilnych.

Wciąż pogłębiamy nasze partnerstwo z branżą i wprowadzamy nowe produkty, które są cenione za ich jakość, odpowiedni dobór i niezawodność.

 

Schneider SysMaster