O firmie

Szanowni Klienci,


czy znają Państwo uczucie towarzyszące trzymaniu w rękach nowego, dynamicznego i wydajnego produktu? Produktu, który sprawia radość dzięki swej  potężnej sile i trwałości i odznacza się nieprzeciętnie długim okresem użytkowania?

My zapewniamy możliwość przeżycia takiego uczucia.

Produkty marki Schneider Airsystems to produkty klasy Premium. Jesteśmy tego świadomi i pragniemy, aby mogli Państwo zaufać naszej jakości Premium. Dlatego też każdy produkt – na długo jeszcze zanim trafi w Państwa ręce – jest poddawany procedurze drobiazgowej kontroli i poddawany najbardziej surowym testom w ekstremalnych warunkach.

Poniżej przedstawiony został niewielki wycinek procedur kontrolnych, które nasze produkty musiały przejść w ostatnim roku, zanim mogły zostać zaprezentowane w naszej ofercie:

 • 1 milion zmian obciążenia wytrzymały z powodzeniem nasze gniazda w teście drgań
 • 200 000 wbić musiał wytrzymać każdy z naszych nowych zszywaczy
 • 26 000 cykli napełniania i opróżniania wytrzymał nasz nowy tester ciśnienia w oponach
 • 18 000 razy zostały wyjęte i włożone nasze nowe wtyczki zaworów
 • 9780 zmian opon wykonały nasze klucze udarowe
 • 224 upadki z biurka musiały wytrzymać nasze gniazda
 • nasze gniazda musiały wytrzymać oddziaływanie wody o temp. 60ºC i ciśnienie 40 bar
 • 60 upadków z wysokości 1,40 m wytrzymały bez uszkodzeń nasze klucze udarowe i testery ciśnienia w oponach
 • gniazda przetrwały bez uszkodzenia upadek z wysokości 6 metrów
 • nasze nowe gniazda przetrwały temperaturę -20ºC i ciśnienie 40 bar w komorze niskotemperaturowej
 • nasze testery ciśnienia w oponach zostały przejechane niezliczoną ilość razy– bez uszkodzeń

Po zakończeniu wszystkich testów kwalifikacyjnych możemy z dumą przedstawić Państwu na niniejszej stronie wiele nowych produktów, które wszystkie spełniają wymogi typowej dla marki Schneider Airsystems jakości Premium.


Zapraszamy do współpracy


Trochę historii

W Niemczech prawie nie ma producentów sprężarek i narzędzi pneumatycznych, którzy mogliby pochwalić się tak długą tradycją i odpowiednim know-how, jak Schneider Airsystems. Nasze mocne strony tkwią w opracowywaniu zorientowanych na zastosowanie rozwiązań w zakresie systemów sprężonego powietrza, sprężarek śrubowych, sprężarek tłokowych, systemów dystrybucji uzdatniania i chłodzenia sprężonego powietrza, a także wysokowydajnych narzędzi pneumatycznych. Poniżej przeczytaj o całej historii sukcesu naszej firmy.
  

 
1966 - Założenie firmy

Kamień węgielny pod dzisiejszego producenta sprężonego powietrza został położony 1 października 1966 roku w Ditzingen koło Stuttgartu.
 
 

1968 - Sprzedaż sprężarek mobilnych
 
W 1968 roku do portfolio produktów dodano sprężarki mobilne. Stale zorientowany na wymagania branży, głównym celem jest sprzedaż i marketing wysokiej jakości mobilnych sprężarek tłokowych.
 
 
1975 - Założenie firmy Schneider Druckluft GmbH
 
Wraz z założeniem firmy Schneider Druckluft GmbH, asortyment produktów był konsekwentnie rozszerzany o urządzenia do sprężonego powietrza i narzędzia pneumatyczne, a asortyment sprężarek był coraz bardziej dostosowywany do potrzeb przemysłu i handlu.
 
 
1990 - Przejęcie fabryki sprężarek w Meerane (Saksonia)
 
Dzięki przejęciu fabryki sprężarek w Meerane można było podbić nowe grupy docelowe z dodatkowymi produktami, takimi jak stacjonarne sprężarki tłokowe i wysokowydajne sprężarki śrubowe w sektorze sprężonego powietrza.
 
 
1991 - Rozbudowa w Reutlingen
 
Rozszerzenie działalności w Reutlingen, firma realizuje ulepszone procesy logistyczne i produkcyjne, aby móc dostarczać klientom, także w przyszłości, wysokiej jakości produkty i usługi w zakresie sprężonego powietrza.
 
 
1999 - Schneider Druckluft zostaje online
 
Schneider airsystems zakłada pierwszą niezależną stronę internetową. Po raz pierwszy klienci mogą przez całą dobę korzystać z całej gamy usług, od wytwarzania sprężonego powietrza po narzędzia pneumatyczne firmy.
 
 

2000 - Centrum serwisowe Schneider Druckluft
 
Oprócz doskonałych produktów w zakresie sprężonego powietrza ważnym czynnikiem sukcesu jest także Centrum Serwisowe firmy. Centrum serwisowe Schneider Druckluft zostało założone w celu zapewnienia klientom szybkiej i niebiurokratycznej pomocy w przypadku napraw.

 

 
2004 - Przejęcie firmy Schneider Druckluft GmbH przez TTS Tooltechnic Systems AG u. Co. KG
   
W 2004 roku Grupa TTS przejęła 100% udziałów w Schneider Druckluft GmbH. Dzięki tej silnej firmie pozycjonowanie jest wyraźnie w obszarze segmentu premium dla profesjonalnych użytkowników w przemyśle i handlu.
 
 

2010 - Schneider airsystems - specjalista premium w zakresie systemów sprężonego powietrza
 
Dynamiczne i wysokowydajne produkty do sprężonego powietrza dla profesjonalnych użytkowników z przemysłu i handlu - marka Schneider airsystems reprezentuje to hasło już od ponad 40 lat. Dzięki nowym, innowacyjnym i zorientowanym na zastosowanie produktom premium firma zawsze wyprzedza wielu konkurentów o krok.

2016  

Sierpień 2016 -
Atlas Copco finalizuje przejęcie firmy Schneider Druckluft GmbH

Atlas Copco, wiodący globalny dostawca rozwiązań w zakresie sprężonego powietrza, zakończył przejęcie firmy Schneider Druckluft GmbH. Biuro kartelu zatwierdziło przejęcie i od 1 sierpnia 2016 r. Schneider Druckluft GmbH jest częścią grupy Atlas Copco i działa jako niezależna marka w obszarze biznesowym firmy Compressor Technique (Professional Air Division).

Reutlingen  

Siedziba firmy w Reutlingen, Niemcy

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl