Części zamienne

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 365 dni w roku.

 

Katalog części zamiennych

Nasz katalog części zamiennych EKAT jest na bieżąco aktualizowany online!

W razie potrzeby możesz szybko i łatwo znaleźć odpowiednią część zamienną w naszym elektronicznym katalogu części zamiennych EKAT. Na podstawie tabliczki znamionowej można sprawdzić numer artykułu, pod którym następnie można znaleźć w internecie przejrzysty i szczegółowy rysunek złożeniowy wraz z odpowiednią listą części zamiennych oraz zalecanymi cenami sprzedaży:

 

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

 


Zamówienie części zamiennych możesz wtedy zrealizować za pośrednictwem tej strony (przez formularz kontaktowy) lub każdego autoryzowanego partnera serwisowego Schneider Airsystems lub też wyspecjalizowanych punktów sprzedaży.

Gwarancja dostawy części zamiennych
Dla zapewnienia krótkich czasów przestoju 98% naszych części zamiennych dostarczane jest w ciągu 24 godzin z magazynu bezpośrednio do klienta.

Gwarancja zaopatrzenia
Wszystkie części zamienne dostępne są w magazynie jeszcze przez długie lata od daty zakupu. W przypadku stacjonarnych sprężarek tłokowych oraz śrubowych, osuszaczy chłodniczych i adsorpcyjnych oraz sterowników i przełączników gwiazda-trójkąt zapewniamy całe 12 lat gwarancji zaopatrzenia. Zapas części zamiennych do narzędzi pneumatycznych, mobilnych sprężarek tłokowych, wyposażenia oraz innych urządzeń gwarantowany jest przez 7 lat.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl