Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Urządzenia do natryskiwania tynku. Wszechstronne zastosowanie do różnych materiałów

Nasze urządzenia do natryskiwania tynku są niezwykle wszechstronne i można je stosować do różnych materiałów. Posiadamy więc w ofercie zarówno rury do natryskiwania materiałów gęstopłynnych (takich jak farby dyspersyjne, tynki mineralne lub z tworzyw sztucznych), jak też lejkowe pistolety natryskowe do tynku surowego i z mikrowłóknami, typu Chips, Paillettes i Flock.

Pistolet natryskowy lejkowy TSP

Pistolet natryskowy lejkowy TSP
Pistolet natryskowy lejkowy TSP

• Do nanoszenia tynków szorstkich i włóknistych oraz tynków ozdobnych. Elastyczne zastosowanie, np. do tynku surowego i z mikrowłóknami oraz do tynku typu Chips, Paillettes i Flock
• Optymalne dostosowywanie niezbędnej ilości powietrza do ilości materiału przy pomocy regulatora dopływu powietrza. Nie występuje konieczność instalowania dodatkowego reduktora ciśnienia
• Przeznaczony do malowania ścian i stropów (w wyposażeniu złączka-kolano 45°)
Regulator ilości materiału do pracy z tynkami o średnicy ziaren do 3 mm
• Możliwość malowania dużych powierzchni dzięki dużej pojemności zbiornika na farbę. Dodatkowy uchwyt na lejku ułatwia prowadzenie pistoletu.
Prosta praca dzięki klamrze ustalającej na spuście
• Zbiornik cieczy – pojemność 5 l
Zakres dostawy: W wyposażeniu seryjnym dysze o średnicy 4, 6 i 8 mm do tynków oraz dysze o średnicy 15 i 18 mm do kolorowych płatków itp.

Cena: 937,00 zł (netto: 761,79 zł )

Dysza do pistoletu natryskowego TSP

Dysza do pistoletu natryskowego TSP
Dysza do pistoletu natryskowego TSP

Dysza do pistoletu natryskowego TSP
Różne średnice: Ø  4,5 ; 6,0 ; 8,0 ; 15 ; 17,5 mm

PROSZĘ WYBRAĆ WERSJĘ W OPCJACH WYBORU

Cena: 42,00 zł (netto: 34,15 zł )

Dysza wymienna do natryskiwania ED SPR

Dysza wymienna do natryskiwania ED SPR
Dysza wymienna do natryskiwania ED SPR

Dysza do pistoletu natryskowego SPR (już niedostępny)
Różne średnice: Ø  2 ; 4,5 ; 6,5 ; 8,5 ; 10,5  mm

PROSZĘ WYBRAĆ WERSJĘ W OPCJACH WYBORU

Cena: 199,00 zł (netto: 161,79 zł )

Kątownik natryskowy SPW 70°

Kątownik natryskowy SPW 70°
Kątownik natryskowy SPW 70°

• Kątownik natryskowy 70°, dla ułatwienia pracy w narożnikach i w wąskich miejscach

Pasuje tylko do pistoletu natryskowego SPR (już niedostępny)

Cena: 796,00 zł (netto: 647,15 zł )

Pojemnik do pistoletu natryskowego 5,0l

Pojemnik do pistoletu natryskowego 5,0l
Pojemnik do pistoletu natryskowego 5,0l

Pojemnik cieczy do pistoletu natryskowego TSP 
Pojemność: 5,0 l

Cena: 179,00 zł (netto: 145,53 zł )

Pistolety do tynkowania natryskowego pneumatyczne

Wśród wielu produktów dostępnych w sklepie Schneider Airsystems znajdują się pistolety do tynkowania natryskowego oraz niezbędne akcesoria, które zapewniają wiele lat użytkowania bez obaw o wystąpienie różnego typu awarii. Urządzenia te są przeznaczone do pokrywania powierzchni wybranym medium za pomocą dyszy o odpowiedniej średnicy i kształcie. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi pneumatycznymi pistoletami do tynkowania i do złożenia zamówienia już dziś, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Pneumatyczne pistolety do tynkowanie – liczy się wydajność pracy

Wszystkie pistolety do tynkowania natryskowego charakteryzują się między innymi wysoką wydajnością i siłą wyrzutu, która umożliwia pokrycie tynkiem dużych powierzchni w bardzo krótkim czasie. Mają prostą budowę, na którą składa się pojemnik z medium oraz rączka ze spustem i dysza, czyli końcówka o średnicy dostosowanej do wagi i ziarnistości materiału. Za pomocą pistoletów do nakładania tynków można z powodzeniem nakładać także gładzie gipsowe, tynk gipsowy, ogniochronne zabezpieczenia oraz hydroizolację. Co więcej, można nimi także wykonać szprycowanie. Pistolet do tynkowania elewacji jest urządzeniem o szerokim zastosowaniu i zawsze stanowi optymalny wybór w każdym wypadku.

Kompresor i pistolet do tynkowania – zestaw niezbędny do natryskiwania tynku

Poszczególne pistolety do nakładania tynków różnią się wieloma parametrami wpływającymi na sposób ich użytkowania w danej firmie. Wśród najważniejszych warto wymienić między innymi ich przeznaczenie. Dostępne modele są dedykowane do nanoszenia tynków szorstkich i włóknistych oraz ozdobnych, a także do tynku surowcego z mikrowłóknami czy też typu Chips oraz Paillettes i Flock. Pistolety do tynkowania elewacji dostępne w naszym sklepie są wyposażone w regulatory dopływu powietrza, które umożliwiają dostosowanie ilości powietrza do materiału. Duży zbiornik na farbę ułatwia pokrycie dużych powierzchni bez odrywania się od pracy, a ogromna liczba dostępnych dysz sprawia, że w naszej ofercie można znaleźć model idealnie spełniający wszelkie potrzeby. Zapraszamy do zakupu kompresorów i pistoletów do tynkowania.

Newsletter

Sięgnij po więcej!

Dołącz do newslettera i otrzymaj extra 150 punktów w naszym programie lojalnościowym oraz zyskaj dostęp do zamkniętych promocji.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl