Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do

Smarownice. Doskonałe do smarowania pojazdów i maszyn

Długi wąż umożliwia tym smarownicom bezproblemowe osiągnięcie nawet najbardziej niedostępnych miejsc. Niezależnie od tego, czy są to pojazdy i maszyny rolnicze, czy też systemy przemysłowe lub transportowe - wszechstronne możliwości napełniania pozwalają na ich elastyczne stosowanie. Ponadto są jedynymi, które - dzięki dwóm zaworom odpowietrzającym - mogą być łatwo odpowietrzane w przypadku zatorów powietrznych.

Smarownica FP-A

Smarownica FP-A
Smarownica FP-A
 • Smarownica automatyczna
 • Przewód przyłączeniowy o długości 800 mm
 • Zapotrz. na powietrze [l/skok] 0,6
 • Ciśnienie robocze (bar) 2-10
 • Ciężar (kg) 1,5
 • Przewód łączący (mm) 800
Cena: 297,00 zł (netto: 241,46 zł )

Smarownica FP-M

Smarownica FP-M
Smarownica FP-M
 • Smarownica manualna
 • Z przewodem przyłączeniowym o długości 200 mm
 • Zapotrz. na powietrze [l/skok] 0,6
 • Ciśnienie robocze (bar) 2-10
 • Ciężar (kg) 1,5
 • Przewód łączący (mm) 200
Cena: 170,00 zł (netto: 138,21 zł )

Smarownice pneumatyczne - towotnice, ręczne, automatyczne

Smarownice pneumatyczne dostępne w naszym sklepie są szeroko stosowane między innymi w zakładach przemysłowych do konserwowania maszyn oraz urządzeń wymagających smarowania środkiem smarnym pod ciśnieniem. Wszystkie dostępne towotnice pneumatyczne mogą być skutecznie używane w przypadku zatorów powietrznych, głównie za sprawą dwóch zaworów odpowietrzających, a także cechują się wszechstronnością ich napełniania. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi smarownicami pneumatycznymi ręcznymi i do złożenia zamówienia już dziś!

Budowa i cechy smarownic pneumatycznych

Wszystkie smarownice pneumatyczne ręczne dostępne w naszym sklepie są dedykowane do zadań profesjonalnych, tym samym także cechują się znakomitym wykonaniem i wieloletnią trwałością podczas najbardziej intensywnego użytkowania w pracach przemysłowych. Urządzenia te służą do podawania smaru pod dużym ciśnieniem przy pomocy końcówki/dyszy o odpowiedniej średnicy, zapewniając nasmarowanie części maszyn takich jak przeguby, łożyska czy inne elementy mechaniczne. 

Towotnice pneumatyczne – różnice pomiędzy modelami

Poszczególne towotnice pneumatyczne różnią się między innymi parametrami ich pracy, a podstawową różnicę pomiędzy nimi stanowi sposób użytkowania – ręczny lub automatyczny. W smarownicy ręcznej jedna porcja smaru jest podawana przy każdym naciśnięciu spustu, podczas gdy w modelu automatycznym naciśnięcie spustu wywołuje podawanie smaru w trybie ciągłym, aż do jego zwolnienia. Różnicę pomiędzy dostępnymi modelami stanowi także długość przewodu przyłączeniowego. Wszystkie dostępne ręczne smarownice pneumatyczne są przystosowane do standardowych kartuszy o pojemności 400 g i zostały wyposażone w system mocowania końcówki z czterema dociskami. Solidna, metalowa obudowa gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez wystąpienia jakichkolwiek awarii, a odpowietrzanie za pomocą dwóch zaworów zapewnia komfortową i szybką pracę, niezależnie od jej intensywności.

Newsletter

Sięgnij po więcej!

Dołącz do newslettera i otrzymaj extra 150 punktów w naszym programie lojalnościowym oraz zyskaj dostęp do zamkniętych promocji.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl